Haftalık Mezatlar

İstanbul’da haftanın her günü düzenli olarak haftalık mezatlar düzenlenmekte, kimisi Beyoğlu’nda kimisi Balat’da kimisi de önünden geçip fark etmediğiniz antikacıda. Bu mezatlara dilerseniz ücretsiz katılabilir birçoğu teklif usulü olan eserlere pey vererek uygun fiyatlara alabilirsiniz. Dilerseniz de ayrılmak zorunda kaldığınız eşyaları bu mezatlarda satışa çıkarabilirsiniz. Mezatlar sadece para için değil aynı zamanda antika ve sanatseverlerin bir araya gelip muhabbet edebildikleri bir topluluk oluşturuyor.

Her hafta sizler de mezat düzenliyorsanız, mezatınız bilgilerini bizimle paylaşın biz de mezat severle paylaşalım. Bize ulaşmak için tıklayınız.

Esnaf Mezatı

Her cumartesi saat 13:00’da Beyoğlu’ndaki Rumeli Müzayede Salonu‘nda düzenlenmektedir. Mezatta objeden efemeraya tablo ve çerçevelere kadar her türlü antika teklif usulü ile satılmaktadır. Esnaf Mezatı’nın instagram sayfasından da takip edebilirsiniz.

Esnaf Mezatı Internet Sitesi

Esnaf Mezatı İnstagram Sayfası

Mezatın yapıldığı salonun adresi:

Adres : Hamalbaşı Caddesi Conga Han No:8 Kat:3
Galatasaray – Beyoğlu / İstanbul

Ne Çıkarsa Esnaf Mezatı (Teklif usulü)

Her çarşamba saat 14:30’da Beyoğlu’ndaki Rumeli Müzayede Salonu‘nda düzenlenmektedir.

Mezatın yapıldığı salonun adresi:

Adres : Hamalbaşı Caddesi Conga Han No:8 Kat:3
Galatasaray – Beyoğlu / İstanbul

Fener Antik Mezat (Balat Mezat)

Her çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar saat 15:00’da Balat’da gerçekleştirilmektedir (Kimi zaman salı günleri de). Mezatta tablolar, pirinç metal objeler, efemera eserlerine kadar her şey yer almaktadır.
Fener Antik Mezatı Facebook Sayfası

Adres : Balat Mah. Vodina Cad. No : 138
Fener – Balat/ İstanbul

Geleneksel Salı Mezatı

Her salı günü saat 14:30’da Hazzo Pulo pasajında gerçekleştirilmektedir. Mezatta her çeşit efemera, obje, tablo eseri meraklısı ile buluşmaktadır.

Geleneksel Salı Mezatı Facebook Sayfası

Adres : Kamer Hatun, Meşrutiyet Cd. 31, 34435
Beyoğlu / İstanbul

Hazzo Pulo’da Ne Çıkarsa Bahtına

Her perşembe ve cumartesi günleri saat 14:30’da Hazzo Pulo pasajında gerçekleştirilmektedir. Pera Mezat‘ın katkılarıyla mezatta her çeşit efemera, obje, tablo eseri meraklısı ile buluşmaktadır.

Adres : Kamer Hatun, Meşrutiyet Cd. 31, 34435
Beyoğlu / İstanbul

Moda Mübadele Mezatı (Kafkas Kitabevi Mezatı)

Her pazar günü Kafkas Kitabevi‘nde gerçekleştirilmektedir. Mezatta çoğunlukla fotoğraf, kartpostal, fotokart, kitap gibi eserler yer almaktadır.

Adres : Caferağa Mh. Mühürdar Cd. Sarrafali Sk. Neşe Ap. No:38 Kat 1 D.5
Kadıköy/ İstanbul

Salı Mezatları (Nev Müzayedecilik)

Her salı günü saat 13:30’da Kadıköy Sevimli İş Merkezi Alt Katı’nda gerçekleştirilmektedir. Anadolu’da mezat severler Nev Müzayedecilik‘in düzenlediği mezatlara katılabilirler.

Adres : Sevimli İş Merkezi Osmanağa Mah.
Altıyol Kuşdili Cad. No:18 B Blok 34714
Kadıköy / İstanbul

 

Mamati Koleksiyon Mezatı

Her cuma ve pazar günü saat 15:00’da Bakırköy’de düzenlenmektedir. Mezatta her çeşit efemera, obje, tablo eseri meraklısı ile buluşmaktadır.

Adres : Bakırköy kartaltepe mahallesi Koşuyolu Cd. Saraçoğlu sokak 3/1
Bakırköy / İstanbul

Polo Mezat (Antalya)

Her cumartesi saat 15:30’da Antalya Baykuş Cafe​’de düzenlenmektedir. Mezatta her çeşit tablolar, paklar, telefonlar, pirinç ve metal objeler, saatler, vazolar, koleksiyonluk paralar, kurşun askerler ve daha nice vintage ve retro ürün yer almaktadır.

Polo Mezat Antalya İnternet Sitesi

Adres : Antalya Baykuş Cafe – Muratpaşa Kaymakamlığının Arkası, Yalçın Otel Bahçesi 1253 Sokak
Belek / Antalya