İletişim

2012’de bir hobi olarak ortaya çıkan Müzayede Dünyası, müzayede severleri güncel müzayedeler konusunda haberdar etmek, müzayedeler ile ilgili haberler vermek için oluşturulmuş bir platformdur. Müzayede Dünyası kısa sürede ayda binlerce kişinin ziyaret ettiği bir platform haline gelmiştir.

Sitemizde müzayede evinizin veya müzayedenizin yayınlanmasını istiyorsanız, müzayede bilgilerini ve müzayede kataloğunu bize iletebilirsiniz, böylece müzayedeleriniz sitemizde yayınlanabilir. Müzayedenizin büyüklüğü veya küçüklüğü bizim için önemli değil, bizim için önemli olan müzayede severlerin müzayedelerinizden haberdar olması. 

Reklam vermek için :

Müzayede Dünyası, müzayede, antika, sanat eserleri konusunda meraklı kişi takip ettiği bir platform olmuştur. Güncel müzayedeleri görmek isteyen müzayede meraklıları ilk olarak müzayede dünyasını ziyaret etmektedir. Bu nedenle vereceğiniz reklamlar hedef kitleniz olan kişilere ulaşacaktır. Bunun için reklam vermek için (banner, mailing vb.) bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Not: Lütfen elinizdeki eserlerin, ekspertiz işlemleri yaptırmak veya müzayedelerde yer almasını istiyorsanız müzayede evleri sayfasındaki müzayede evleri size seve seve yardımcı olacaklardır.

Yaptığımız Bazı Maillingler:

Aralık 2016 Müzayedeleri

Eskidji Yıl Sonu Müzayedesi

İletişim için mail adresi : [email protected]

İsminiz (zorunlu)

Mail Adresiniz (zorunlu)

Konu

Mesajınız